Busy Lidzbark Warmiński Holandia

Vanwiatrak to licencjonowany i sprawdzony przewoźnik oferujujący busy do Holandii z Lidzbarka Warmińskiego. Odbieramy klientów z miejsca zamieszkania w Lidzbarku i bezpiecznie zawozimy pod wskazany adres w Holandii lub Niemczech.Dla osób które zamierzają wyjechać z tego pięknego i starego miasta przygotowaliśmy regularne, trzy razy w tygodniu kursy do Holandii oraz z Holandii do Lidzbarka Warmińskiego.

Oferujemy Tobie wysokie standardy w skład których wchodzi: klimatyzowany pojazd, dostępność do internetu ,a przede wszystkim wygoda. Podstawa naszej firmy jest dbałość o klienta i z nami unikniesz czekana na dworcach lub w innych miejscach na transport. Z nami sprawa jest prosta, to my przyjeżdżamy po Ciebie i odwozimy w wyznaczone miejsce, te który właśnie Ty wyznaczyłeś.

Każdy bus posiada dwóch wyspecjalizowanych kierowców co zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Pusty załącznik lub typ postu nierówny 'załącznikowi"

Zapraszamy do podróżowania z nami zarówno osoby jadące w celach zarobkowych jak  i tych którzy chcieliby zaprosić do tego pięknego kraju swoje rodziny , pokazać im jak wiele atrakcji jest w tym kraju tulipanów.

Atrakcje turystyczne w Holandii:

  • Mauritshuis
  • Rembrandthuis
  • Peace Palace
  • Efteling
  • Oude Kerk
Request was denied for some reason.

Busy Lidzbark Warmiński Holandia startują zawsze wieczorem około godziny 18:00-1900.Podróżnym oferujemy flotę nowych busów oraz doświadczony team kierowców.Busy są świetnie wyposażone i przygotowane do dalekich tras.Specjalne warunki proponujemy osobą podróżującym często oraz agencją pracy wysyłających pracowników do Holandii w systemie rotacyjnym.Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów o naszej firmie które w zdecydowanej większości są bardzo pozytywne.Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym klientom którzy wybrali nasze busy z Lidzbarka Warmińskiego do Holandii.

rotterdam centrum
Request was denied for some reason.

Busy do Holandii z Lidzbarka Warmińskiego

Jeżeli szukasz pewnego przewoźnika na tej trasie to wybierz firmę przewozową Vanwiatrak. Jesteśmy znani z dbałości o bezpieczeństwo.Na każdej trasie z Lidzbarka Warmińskiego jest dwóch kierowców. Busy zawsze są w idealnym stanie technicznym.Nie jeździmy starszymi samochodami niż dwa lata.Nigdy nie zobaczysz u nas używanych opon,bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.Busy Lidzbark Warmiński Holandia jadą bez przesiadek i z adresu pod adres.

Sprawdź rozkłady i informację o przewozach: