Busy Ełk Holandia

Szukasz busa na trasie Ełk – Holandia? Firma Vanwiatrak to licencjonowany przewoźnik posiadający ogromne doświadczenie w transporcie osób oraz paczek na międzynarodowych trasach. Oferujemy szybkie, pewne i komfortowe przewozy osób busami Ełk – Holandia. W każdym przypadku gwarantujemy transport z adresu pod adres bez dodatkowych przesiadek i niegodności z tym związanych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług renomowanego przewoźnika Vanwiatrak. Nasza firma specjalizuje się w przewozach Ełk – Holandia. Posiadamy pełne zaplecze transportowe – wygodne, komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne busy, doświadczoną kadrę – licencjonowanych kierowców, a także wiele lat doświadczenia w branży. Na naszym koncie mamy już wiele udanych podróży, a także szereg zadowolonych Klientów i Klientek. Obsługujemy zarówno przewozy indywidualne jak i transport pracowników czy pielgrzymek.
Nasze komfortowe busy sprawią, że każda podróż minie w niezwykle przyjemnej atmosferze. Pojazdy zaopatrzone zostały w wygodne siedzenia, klimatyzację, pojemny bagażnik, DVD, a także Wi-Fi. Nad bezpieczeństwem podróży będzie czuwać doświadczony, licencjonowany kierowca.

Busy do Holandii Ełk – wystarczy rezerwacja

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy posiadają spore doświadczenie w transporcie osób na terenie Polski, jak i zagranicą. Posiadamy komplet licencji, stosowne ubezpieczenie łącznie z ubezpieczeniem NW wszystkich pasażerów, a także PZU Assistance oraz niemieckie ubezpieczenie ADAC.

 

Busy do Holandii Ełk

Spis przydatnych linków w serwisie:
rezerwacja przejazdu
regulamin przejazdu busem
obsługiwany obszar za granicą
kontakt