Busy Braniewo Holandia

Przewoźnik Vanwiatrak oferuje busy na trasie Braniewo Holandia. Nie musisz już czekać gdzieś na stacji benzynowej lub dworcu autobusowym, ponieważ nasza firma zapewnia bezpieczny transport osób z adresu pod adres, który wskaże klient. To znaczne ułatwienie, gdyż nie musisz martwić się przesiadkami czy też organizowaniem dodatkowego transportu.


vanwiatrak

Posiadamy bogato wyposażone busy (klimatyzacja, wygodne siedzenia, duży bagażnik, DVD, WiFi), dzięki czemu wielogodzinny przejazd będzie odbywał się na wysokim poziomie komfortu. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewni dwójka doświadczonych kierowców posiadających wszelkie wymagane kwalifikacje oraz badania lekarskie. Nasza firma zajmuje się również licencjonowanym przewozem paczek.

Atrakcje turystyczne w Holandii:

  • Pałac królewski w Amsterdamie
  • Stedelijk Museum
  • Peace Palace
  • Rijksmuseum

Budy Holandia Braniewo

Busy Braniewo Holandia ruszają zawsze wieczorem około godziny 18:00.Podróżując z firmą przewozową Vanwiatrak możesz liczyć na komfort oraz profesjonalną obsługę i doświadczonych kierowców. Zapewniamy przewozy na bardzo korzystnych warunkach z adresu wskazanego w rezerwacji pod adres w Holandii. Nie ma problemu jeżeli mieszkasz w okolicy Braniewa ,zadzwoń do naszego operatora,podaj adres ,a bus przyjedzie pod sam dom.


Galeria zdjęć busów z Braniewa: