Regulamin przejazdów

REZERWACJE:

ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rezerwacje zawsze muszą być potwierdzone przez Nas SMS`m.Jeżeli nie otrzymałeś potwierdzenia SMS`em to znaczy,że coś jest nie tak,np. nie otrzymaliśmy Twojej rezerwacji.Rezerwację bez potwierdzenia są nieważne.

BAGAŻ:

limit bagażu jeżeli jedzie pełny bus dziewięć osób to dwie walizki lub torby razem do około 50kg i dodatkowo bagaż podręczny na osobę.Limit ten wynika z zasad bezpieczeństwa, przeciążony bus może być bardzo niebezpieczny.Jeżeli w busie danego dnia podróżuje mniej niż dziewięć osób to limit bagażu można zwiększyć bez dodatkowej opłaty ,trzeba jednak zgłosić taki fakt przy rezerwacji.

ALKOHOL:

W busie zabrania się spożywania alkoholu.Nie przewozimy osób nietrzeźwych.Na przerwach w trakcie podróży również trzeba zachować rozsądek,umiar i kulturę.Klient w stanie wskazującym może zostać wyproszony z busa.

PACZKI:

Paczki do/z Holandii i Niemiec wozimy ka końcu.Najpierw ludzie potem paczki.Paczki dostarczane są następnego dnia ale nie gwarantujemy godziny dostawy,możemy jedynie określić ,że dostawa będzie rano,popołudniu lub wieczorem i później już kierowca kontaktuje się przed przyjazdem.Prosimy o podpisywanie paczek!

PRZEMYT:

Ze względu na próby przemytu zwłaszcza narkotyków do Polski w busie jest system monitoringu który nagrywa kto wsiada z jakim bagażem oraz bagażnik busa w trakcie całego kursu.Dane są codziennie kasowane.Kierowca ma również prawo do przeszukania wysyłanych paczek.Wszelkie próby przewożenia narkotyków są bezzwłocznie zgłaszane na policję.Bus nie czeka na pasażera który został zatrzymany na przesłuchanie ,koszty podróży nie zostaną zwrócone.