Busy Orneta Holandia

 

Firma Vanwiatrak oferuje przewozy busem na trasie Orneta – Holandia z wskazanego adresu zamieszkania, pod wskazany adres na terenie Holandii. Obsługujemy wszystkie adresy w Ornecie, ale także okolice Ornety, np. Miłakowo.Najważniejszy jest dla nas klient i dlatego oferujemy mu bezpieczne busy pod okiem najlepszych kierowców, wygodę oraz komfort nie zapominając o dostępie do internetu. Transport odbywa się na zasadzie „door to door” Dodatkowo każdy bus posiada klimatyzację, która jest niezbędna do podróżowania.

Pusty załącznik lub typ postu nierówny ‚załącznikowi”

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług przewozowch firmy Vanwiatrak, która na rynku warmińsko-mazurskim istnieje od wielu lat.

 

 

Atrakcje turystyczne w Holandii:

  • Pałac królewski w Amsterdamie
  • Stedelijk Museum
  • Peace Palace
  • Rijksmuseum

Transport z Ornety do Holandii zazwyczaj zaczyna się w godzinach wieczornych, lecz dokładne godziny są ustalane z klientami, a trasy są planowane na całą flotę pojazdową firmy Vanwiatrak, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu dopasowania godziny odjazdu.

 

 

Busy z Holandii do Ornety

 

Vanwiatrak oferuje zarówno wyjazdy jak i powroty do Polski (Orneta i okolice), dlatego jeżeli aktualnie jesteś w Holandii, skontaktuj się z nami, abyśmy zaoferowali Tobie i twoim znajomym promocyjny przejazd na trasie Holandia – Orneta.