BUSY DO HOLANDII SOLIDNY PRZEWOŹNIK

Vanwiatrak.com.pl  to licencjonowany i ceniony przez dotychczasowych klientów przewoźnik międzynarodowy oferujący bogato wyposażone busy z dwoma wykwalifikowanymi kierowcami na trasie Polska – Niemcy – Holandia. Oczywiście w nasza oferta zawiera także powroty do  Polski. W każdym przypadku gwarantujemy przewóz osób z adresu pod adres. Jesteśmy zawsze profesjonalnie przygotowani, posiadamy komplet ubezpieczeń Assistance oraz OC i NW dla wszystkich pasażerów.Jeździmy w systemie door to door z adresu pod adres .Do Holandii i Niemiec nasi klienci najczęściej wyjeżdżają z Olsztyna ,Elbląga ,Lidzbarka Warmińskiego ,Bartoszyc ,Braniewa ,Ostródy ,Torunia ,Bydgoszczy i Grudziądza.Jesteśmy przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem,każdego klienta traktujemy bardzo poważnie ,zawsze kontaktujemy się z pasażerami przed wyjazdem tak aby każdy miał pewność ,że zamówiony bus po niego przyjedzie.

 

 

Pojedziesz z wykwalifikowanymi kierowcami

Przede wszystkim stawiamy na wykwalifikowanych kierowców, którzy posiadają spore doświadczenie w swoim zawodzie, między innymi na trasach Elbląg – Holandia. Pokonują wiele kilometrów, by bezwypadkowo dowieźć klientów na miejsce w miłej atmosferze. W końcu podróż bez stresu jest bardzo ważna, gdyż pozwoli odpocząć podczas wielogodzinnej trasy. Profesjonalna obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże w razie potrzeby. Wszystko po to, by każdy czuł się po prostu dobrze, a wyjazd przebiegał na korzystnych dla Ciebie warunkach.

Poznasz wysoki standard podróży z nami

Warto też wiedzieć, że przewozy do Holandii są szybkie i dobrze zaplanowane, a organizowane są z miasta Elbląg. Przed wyjazdem każdy uczestnik otrzymuje informacje o tym jak będzie przebiegała podróż i do jakich miejsc docelowych się udajemy. Staramy się zapewnić wysoki standard naszych przejazdów zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. W busach z Elbląga znajdziesz nie tylko WIFI i możliwość oglądania filmów, ale także klimatyzację i pojemny bagażnik, w którym schowasz wszystkie potrzebne Ci bagaże. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbamy o stan techniczny naszych busów i po dwóch latach wymieniamy je na nowe.

Cennik usług:

warmińsko-mazurskie 320-350 zł za osobę
pomorskie 290-320 zł za osobę
kujawsko-pomorskie – 290-320 zł za osobę
wielkopolskie – 270-290 zł za osobę
lubuskie – 270 zł za osobę

wysłanie paczki od 140zł

Taniej dla grup zorganizowanych 3 -8 osób z jednej lokalizacji.

Specjalne warunki dla agencji pracy. 

Przypominamy, że obowiązują promocje: szósty przejazd z nami za 1 zł.

Poleć nas pięciu nowym klientom i jedź za 1 zł.

Wystawiamy rachunki i faktury VAT.

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo

Zaufany transport z Elbląga do Holandii poznasz po pozytywnych opiniach. My otrzymaliśmy ich wiele. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo każdego podróżującego. Dbamy więc o to, by szybko ale przede wszystkim bezwypadkowo odwieźć Cię na miejsce. Komfortowe busy z Olsztyna i wyspecjalizowana kadra to klucz do sukcesu. Oprócz tego oferujemy także konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci najistotniejsze informacje i chętnie zawieziemy w wybrane miejsce. Jeśli nie jesteś z Dobrego Miasta poinformuj nas o tym – na pewno znajdziemy konkretne rozwiązanie.

Zaproponujemy także przewóz paczek

 Zdajemy sobie sprawę, że przewóz osób z Warmińsko Mazurskiego do Holandii to odpowiedzialne zadanie. My tę odpowiedzialność podejmujemy. Kursujemy bez konieczności przesiadek i przewozimy zarówno osoby jak i paczki, gdyż rozumiemy potrzeby każdego klienta. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy wyjeżdżają do Holandii, a także do tych, którzy wracają. Kilka razy w tygodniu nasze busy również opuszczają to państwo, by klienci szybko i bezpiecznie mogli wrócić do swoich domów w Polsce. Z nami zapewniasz sobie wysokiej jakości przewozy. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz rejestracji online i wypróbuj nasze usługi już dziś!

Busy z wieloma zaletami

Proponowane przez nas przewóz osób z Olsztyna do wybranego adresu w Holandii odbywają się w wysokiej jakości busach. Rozumiemy, że klienci cenią sobie wygodę, dlatego chcemy zapewnić jak najwyższy komfort. Przedstawiamy zatem zalety, jakie posiadają nasze busy: klimatyzacja, dostęp do wifi, możliwość słuchania muzyki i oglądania filmów DVD, wygodne fotele przystosowane do długich podróży, a także duży bagażnik, w którym zmieszczą się walizki oraz przewożone paczki. Wszystko to z myślą o klientach, którzy oprócz transportu poszukują również dobrego przewoźnika paczek.

Wspólnie ustalimy plan przejazdu

Staramy się dopasować nasze przewozy do potrzeb klientów. Wyruszamy zazwyczaj w godzinach wieczornych, ale cały plan wyjazdu ustalamy z uczestnikami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma konkretne wymagania dotyczące danej podróży. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółów. Przewóz osób zarówno z Olsztyna jak i Elbląga do Holandii odbędzie się sprawnie i szybko, ponieważ wspólnie ustalamy najistotniejsze szczegóły. Oprócz osób indywidualnych, przewozimy także grupy zorganizowane. W zależności od tego jakie masz potrzeby – możesz wybrać dogodną dla siebie opcję. Co ważne, kursujemy bez przesiadek i dodatkowych postojów, co sporo skraca czas, potrzebny na dotarcie do celu.